HOSTING DOMENY
WSPÓŁPRACA FAQ KONTAKT
LOGOWANIE REJESTRACJA
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W jakie procesory wyposażone są wasze serwery?

Nasze serwery wyposażone są w jedne z najbardziej wydajnych wielordzeniowych procesorów firmy AMD serii EPYC 7003.

Wydajność

Konstrukcje EPYC 7003 wykorzystują najnowszą architekturę Zen 3, która przynosi nawet 19-procentowy wzrost IPC (Instructions Per Cycle – instrukcji wykonywanych w jednym cyklu zegara).

Pamięć RAM

Wykorzystywane przez nas procesory EPYC 7003 obsługują ośmiokanałowy kontroler pamięci RAM, przy 2 kościach na kanał, co skutkuje potężnym wzrostem wydajności podsystemu RAM.

Wszystkie serwery wyposażone są w 8 kości pamięci 128 GB DDR4 ECC 3200MHz, co sumarycznie daje oszałamiające 1TB RAM na jeden procesor!

Cache

EPYC 7003 odznacza się największym cache L3 wśród wszystkich układów x86. Każdy rdzeń posiada dostęp do 32 MB pamięci, która jest współdzielona na każdy z ośmiu chipletów. Procesor ma zatem do dyspozycji 256 MB pamięci cache L3.

Bezpieczeństwo

Technologia AMD Infinity Guard została wzbogacona o mechanizm Secure Encrypted Virtualization-Secure Nested Paging (SEV-SNP), który tworzy izolowane środowisko wykonawcze. Mechanizm odpowiada za silniejsze możliwości ochrony integralności pamięci, co zapobiega atakom korzystającym z usług hiperwizora.