Crafting Table

Crafting table

Stół warsztatowy (ang. Crafting Table, dawniej Workbench) to blok umożliwiający craftowanie w polu 3×3. Po raz pierwszy wprowadzony został w wersji Alpha. Dostępny jest nadal również w Beta. Warsztat jest niezbędny do prowadzenia zaawansowanych rozgrywek, jednak nie jest absolutnie wymagany do gry. Jest najważniejszym produkowanym blokiem, umożliwiającym produkcję podstawowych narzędzi, bez których początkujący się nie obędzie.
Jeżeli zostanie zniszczony, wróci z powrotem do naszego ekwipunku. Jak pozostałe bloki, ten również można zniszczyć szybciej za pomocą narzędzi, w tym przypadku jest to miecz, jednak wpływa to na wytrzymałość miecza zużywając go dwa razy szybciej, niż przy atakowaniu mobów.

 

6 myśli nt. „Crafting Table

  1. Crafting table-4 deski. Proszę pomóż mi, na co mogę zużyć 34×64 drewna (zrobić schron z drewna o wymiarach 64na64)(a resztą obłożyć piwnice i zrobić dużo skrzyń na magazyn)

  2. skad wziasc drewno XD XD XD XD XD XD XD XD XD AHAHHAHAHAHAH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>